KURUTMA

Kurutmada Lider Marka

Kurutma, soğutma ve İklimlendirme sektöründe çalışarak, edinilen tecrübeler sonucunda REKTÖR MAKİNA, sektördeki mevcut talep, kendi has çalışma yöntemi ile 2005 yılında kurulmuştur. Çalışma alanlarımız soğutma, nem alma, kurutma ve iklimlendirme sistemlerini kapsamaktadır. Bu alanlarda AR-GE çalışmaları yaparak müşterilerimize, üretimlerimizin %70'i yerli olmak üzere en yeni sistemleri sunmaktır. Söz konusu AR-GE çalışmalarımız sayesinde, üretim hataları minimum seviyede tutabilmekteyiz. Üretim aşamasına geçmeden önce makinelerimiz, dayanıklılık, paslanmazlık, performans, enerji tüketimi vb. testlerden geçmektedirler.


Kurutma Makinesi

Kurutma ve nem alma makinesi ihtiyaçlarınız için Rektör Makina sizlere özel çözümler üretir. Halı yıkama, gıda, inşaat, denizcilik, tarım, kozmetik, kimyasal vb. sektörlerin ihtiyacı olan kurutma ve nem alma makineleri imal edilmektedir. Üretilen makineler kendi imalatımız olup imalat hatalarına karşı iki yıl garantilidir. Rektör Makina kurutma ve nem alma konusunda edindiği tecrübe ile işinde uzman kadrosuyla beraber makine üretimi yapmaktadır. Makineler en yeni teknoloji ve sistemlerle donatılmaktadır. Üzerinde sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapılan sistem ile makineler en mükemmel halini almaktadır. Ürünlerimiz CE belgesine sahip olup yurtdışınada ihraç edilmektedir.


En Ekonomik Kurutma Sistemiyle Tanışın

Kurutmada çığır açan teknolojimizle maliyetleriniz en aza indirilmiştir. Diğer kurutma sistemleri oldukça fazla enerji sarfiyatına yol açmakta ve maliyetleri olumsuz yönde etkilemektedir. Kurutma işleminizi zahmetsizce, kısa sürede ve en az maliyetle yapmanıza yardımcı olacağız. Kurutma ihtiyaçlarınız hakkında size özel çözümler sunmamız için bizimle iletişim kurunuz.